Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Каква е приликата между динята и жената? : - Всеки я чука, Всеки я опитва и на края все ще се намери някои заблуден да я вземе.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Адвокати
В една адвокатска кантора се провежда следният разговор: Клиентът: - Извинете, може ли да ви попитам колко ще струва, ако ви задам един въпрос? - 100 долара. А какъв е втория ви въпрос?
Адвокати
03.10.2017
5,468 прегледа
Следващ →
Още вицове
През нощта два скелета излезли от гробовете си да се поразходят. В далечината видели патрулиращ полицай, единият се втурнал обратно и вдигнал надгробната си плоча. - Какво правиш? - учудил се другият. - Не е желателно да ни хванат без документи.
Накратко за времето: днес Бойко Борисов посети института по метеорология и хидрология
Из ученическо съчинение: - Очите му гледаха направо, а ушите наляво.
Зайо седи на пьн в гората и си пили ноктите. Минава лисицата. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Лисицата се зачудила и си тръгнала. Минава вълкът. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Вълкът и той се почудил и си тръгнал. Минава мечката. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. И мечката си тръгнала. Из гората се понесла мълва. Даже и лъвът разбрал, ядосал се и решил да види каква е работата. Отишъл при Зайо. - Зайо, абе ти какво правиш? - Абе, нищо. Пиля си ноктите и си говоря глупости.
Животът ми прилича на клипче в youtube, все ще се намери някой да не го хареса...