Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един инженер умрял. Отишъл при свети Петър, цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, и накрая го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил: "Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?" Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай… Попитал дявола каква е тази работа, и той му отговорил : - Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик. - Дай го този инженер насам - казал св.Петър - горе в Рая не се живее от горещина! - Ааааа, не! - отговорил дявола - щом си го изпуснал един път сърди се на себе си. - Ще те съдя - разгорещил се свети Петър. - Кого ще съдиш, бе? Нали всички адвокати са при мен?
Адвокати 4,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Само в България по нареждане на правителството цените падат нагоре. Глуха жена карала кола по магистралата, като много внимавала да не направи нарушение. Изведнъж жената видяла в огледалото за обратно виждане, че я следва полицейска кола с включени светлини. Жената бързо отбила в страни и, когато един от полицаите се приближил, тя свалила стъклото си, посочила едното си ухо и поклатила глава, за да покаже, че е глуха. Полицаят казал: - Знам, дойдох да Ви кажа, че клаксонът Ви е заял. Две баби седят на една пейка, 40 градуса жега. Едната казва на другата: - Пенке, не ти ли мирише на мърша? Пенкееееееееееееееееееее! Пенкеееееееееееееее! Навръх Гергьовден министър Свинаров влязъл в църква да се помоли на Бога. - Господи, направи така, че армията ни хем да е най-малка, хем да е най-силна, войниците хем да служат по един месец, хем всички съседи да треперят от нас - помолил се военният министър. - Молитвата ти ще се сбъдне, чадо! - проехтял от небесата божият глас. Свинаров излязъл от църквата и какво да види: Съветската армия била дошла. Приели една девойка за студентка в София. На тръгване за столицата майка й казала: - Дъще, да внимаваш много! Защото щом идеш в София, веднага ще се намери някой, който най-напред ще те заведе на кино, после - на ресторант, след това ще те отведе в квартирата си и ще се качи на теб и тогава майка ти ще плаче!... Минали два-три месеца и дъщерята си дошла във ваканция. Майката веднага я попитала: - Дъще, как е по София? - Мамо - отговорила студентката - стана точно така, както ти каза! Веднага, щом отидох в София, се намери един, който най-напред ме заведе на кино, после на ресторант, после ме отведе в квартирата си, но когато поиска да се качи на мен, аз се сетих за твоите думи и си рекох: "Защо да плаче моята майка? Нека да плаче неговата майка!" И се качих аз на него!...