Един мъж отишъл на психоаналетик.Искал да разкаже съня си и започнал:
- Докторе,сънувах,че вървя по един коридор. Коридора беше осветен с бяла светлина, на края на коридора имаше една врата. Бутах,бутах вратата не се отваряше.
Доктора попитал:
- Като виждаш вратата добре можеш ли да ми кажеш какво пише на нея.
Пацинтът отговорил:
- "ДРЪПНИ"
- Длъжен сте, в края на краищата, да си поставите една цел - да станете друг човек! - казва съдията.
- Опитах се, господин съдия, но веднага ме осъдиха за фалшифициране на документи…