Майка с бебе пътува в рейса. Детето станало неспокойно и започнало да плаче. Майката започнала да го кърми, но то упорствало.
- Яж мама, защото ще я дам на чичкото!
Минало малко време и човекът до нея не се стърпял и казал:
- Госпожо, ако ще я давате, давайте я, защото вече трета спирка изпускам!
Тази сутрин в Севливо(минус 28 градуса) се срещат на улицата двама:
- За къде си се затичал? На работа ли?
- Да, хич не ми се бърза за там, но ми е студено.
-------
Днес времето е прекрасно! 28 градуса, небето е синьо, слънцето е жълто, вятър няма. Само един малък минус...пред числото на градусите.