Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Автобуса <BR>Баба към тийнейджър:<BR>- Младеж ще станеш ли да седна, защото ме болят краката?<BR>Той:<BR>- Ти на мойте години ставала ли си?<BR>Бабата:<BR>- Да!<BR>Той:<BR>- Е за т’ва сега те болят краката.
Любими Герои 3,375 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпи, харесва ли ти новата ми шапка? - Разкошна е, почти не ти се вижда лицето. Аз не искам да съм милионер. Искам само да живея като такъв. На младини срещнах една добра вълшебница - тя ми предложи да си избера - отлична памет за цял живот или голям пенис. Вече дори не си спомням какво избрах тогава... По съветско време викат някакъв руснак на обяснение в КГБ: - Ти защо редовно получаваш колети и писма от Израел? - Ами по време на войната крих един евреин от немците у нас в мазето, и сега ми е много благодарен и ми праща това-онова. - Как може така бе, другарю! Да си кореспондирате с тая гадна капиталистическа страна! Вие за бъдещето си мислите ли? - Да, мисля. Сега крия един китаец. Най-добрите често умират от собствената си ръка, просто за да се махнат. А тези, които остават, така и не могат да разберат защо му е притрябвало на някой да се махне от тях.