Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кой е там? - Пощальонът. Нося ти призовка. - Ама аз вече съм изслужил. - А сега и ще излежиш.
Подсъдими 2,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци си вървят по улицата, единият вижда некролог и казва: - Абе шшшшш, виж бе скръбна вест, т`ва от кого е? Другият се вглежда и казва: - Ами от приятели... - Кажете ми, яде ли се месото на кита? - Разбира се! - А какво се прави с костите? - Поставят се на ръба на чинията. Качват се в самолет черни и бели. Развалила се климатичната инсталация и белите ревнали: - Ууу, миришете та не се траете! - Ама това е расизъм вие сте нетолерантни! ... И започнал боя. Пилотът се видял в чудо. Какво да прави, кацнал принудително и изкомандвал всички да излязат вън. В противен случай - тука ще се мре. - Не ви ли е срам бе! В кой век живеете! Няма черни, няма бели. В моя самолет всички са един цвят! - Е какъв ще да е тоя цвят? - попитали пътниците. - Няма значение какъв е... син да кажем. - Ами добре - съгласили се пътниците. - Дойде ли ви ъкъла в главата! Айде качвайте се обратно и само някой да е гъкнал! На входа обаче станало задръстване. - Я, господа - разпоредил се пилотът, - малко организация де! Я, светлосините напред, тъмносините - след тях! "Времето е пари". А парите са временно... "Моля ви да не рисувате голи жени по стените. Целият се изпонатроших."