Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е "лизинг"? - Това е особен подход към началството.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Подсъдими
В затвора: - Васко, честита нова година! - Каква нова година бе, виж че е лято! - Сега бях на разпит, казаха че ще ти лепнат още една година за кражба.
Подсъдими
03.10.2017
3,051 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Дъще, от всички задачки ти не реши най-лесната! - Тате, но аз не знаех, че е най-лесната...
Младеж влиза в аптеката ядосан -Ало госпожо какъв е тоя кондом които ми продадохте -Ама моля ви се господине скрийте го -Сега заради една дупка цял живот издръжка ще плащам. Дайте тука книгата за оплакване да пиша в нея от опашката се чува глас на възрастен човек -Пиши момче пиши и че увисва
Един митничар умрял и отишъл при Господ. Отворил той една голяма книга и казал: - Аа-уу ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за Рая! Но като отворил на другата страница какво да види и казал: - Ама ти толкова много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега? И митничарят казал: - На бариерата, на бариерата!
Засукана блондинка с къса поличка, се е навела с насочен към минувачите задник. Приближава я възрастен господин: - Търсите нещо ли? - Да,клиент!
Турист слуша прогнозата за времето ”… в Сибир минус 45 градуса”. Той не повярвал и звъннал на свой приятел, който живеел там: — Абе там при вас много студено? — Ами, около минус 20, минус 25… — Нима? А по телевизията казаха минус 45? — А, на улицата може и толкова да е…