Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разхожда се млад мъж в парка и вижда жена с куче. Приближил се и питал: - Хапе ли? - Не. - А кучето?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Подсъдими
В затвора: - Васко, честита нова година! - Каква нова година бе, виж че е лято! - Сега бях на разпит, казаха че ще ти лепнат още една година за кражба.
Подсъдими
03.10.2017
3,050 прегледа
Следващ →
Още вицове
Програмист се прибира след работа вкъщи. Още от вратата го посреща котката и започва усилено да го лиже по ръката и да мърка. Жена му гледа учудена: - Кво й става на тая котка? Гледай как те ближе по ръката! - Как какво бе, мирише й на мишка…
Жена шие рокля на шевна машина. Мъжът седи до нея и прави забележки: - По-бавно... По-внимателно... Завий наляво... Обърни плата надясно... Спри! - Престани! Аз знам да шия! - Разбира се, че знаеш! Просто исках да почувстваш какво ми е, когато седиш до мен в колата!
Пияница спира пред къщата си и вади ключ да си отвори. - Мога ли да ви помогна с нещо? - пита го минувач. - Дръж к`щата да н`мърда.
Мъж кротко си седи в бара, когато някой вика: - Всички адвокати са гадняри! Мъжът скача на крака и заявява: - Възразявам. - Адвокат ли сте? - Не, гадняр!
Мъж отива на психоаналитик: - Докторе, постоянно имам проблеми с жената. Ние непрекъснато спорим. Аз кажа дума, тя две, аз кажа две, тя четири, аз четири..... - Ясно. В случая е важно, кой казва последната дума... - А, последната дума винаги е моя, разбира се. - И каква е тя? - "Мамка ти, купи си тогава..."