- О, колко е красиво вашето куче ! Сигурно е много умно?
- Можете да се обзаложите! Вчера вечерта, по време на разходка, аз си казах: "Изглежда сме забравили нещо!". И какво мислите, че направи то?
- Вероятно е изтичало до вкъщи и донесло забравеното нещо?
- Не, то седна, почеса си ухото и започнах да мисли, какво може да сме забравили.
2 блондинки се возят в Голф,спират да вземат нещо за хапване.Едната излиза от колата и след минута се връща,подава единят сандвич, другият оставя на седалката и сяда върху него.Започва да се върти и да си го вре отзад.Попитала я другата:
-какво правиш?
отговорила тя:
-бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна.