Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Оправдават обвинен в кражба чрез взлом. На излизане от съда адвокатът се обръща към оправдания си клиент: - Е, доволен ли сте от защитата ми? - Общо взето, да. Но ако знаех, че съм невинен, не бих си ангажирал адвокат!
Подсъдими 5,249 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хората престанаха да разбират вицовете. Мислят, че са новини. - Много добре изглеждаш, наистина пластичната хирургия прави чудеса, но като мъж повече ми харесваше... Жена пита отчаяната си съседка: - Защо искаш да се разделиш с мъжа си? Нали все пак си се оженила за него по някаква причина - все някакви достойнства трябва да има? - Имаше, обаче ги похарчихме всичките. Има такъв виц: прибира се жена от командировка, и вижда в леглото мъжа си с любовник...Разказвам го на един познат, самия той не ходи в командировки, а жена му редовно пътува. Засмя се и каза: - Само не го разкавай на жена ми... Стои един борец пред една баничарница, върти се и пуфти. Минало едно циганче покрай него … Бореца: Чшшшш, ела тука бе! Циганчето: Абе бате аре стиа бе. Б: Ела тука бе. Влезни ми земи една баница! Ц: Абе бате моля ти се. Б: Влезни ми земи една баница, ето ти 5 лв.! Ц: Абе бате стиа бе. Б: Влезни ми земи е`на баница, ето ти 5 лв. рестото за тебе! Ц: Абе бате ти не можеш ли да си земеш сам? Б: Три пъти влизам да си купя, тия ми дават оборота и бягат. Влезни ми земи една баница!