Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"За изгубване на девственост или забраменяване, общежитието не носи отговорност" Администрацията
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Искам хамстер. - За него трябва да се грижиш, да му чистиш, редовно да го храниш, да му сменящ водата, да играеш с него. - Искам да съм хамстер.
Бисери
03.10.2017
3,381 прегледа
Следващ →
Още вицове
За да бъде по-лесно и по-приятно връщането на часовника с един час назад, се взе решение това да става в понеделник накрая на обедната почивка.
Генко си взел заплатата и върви към вкъщи. Изскочили едни мутри и го обрали. Прибрал се тъжен, направо не му се живее. Минали няколко дни, звъни се на вратата, а там същите мутри дето го били ограбили. Връщат му портфейла. Генко брои парите. Всичко си е там. Тогава ги пита: - Какво става? Мутрите: - Вземи си заплатата, че не сме спрели да се смеем, а един за малко да се напикае от смях.
Един заек вървял из гората. Пъшкал и охкал. Срещнал друг заек и той охкал и куцал. Единият заек попитал другия: – Лов, нали? – съчувствствено пита. – Лов. – Ловец, нали? – Ловец. – Постреля те, нали? – Не бе, настъпи ме!
Ще ходя на родителска среща. Хареса ми напътствието на детето: - Тате, най-вече на никой не вярвай!
Студена зимна нощ. Двама руснака се разправят пред супермаркета: - Абе дай три да вземем, предния път две не стигнаха! - Не, за какво са ни три сега - по-предния път от трите останаха ... - Е, добре, нека са две! Влизат в магазина и поръчват: - Десет каси водка и две репички!