Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тичкал си зайо байо из гората и по едно време видял зеления вълк. Спрял такъв и го попитал: - Абе, вълчо, що си зелен? - Аз съм крокодил бе, малоумник!
Любими Герои 3,269 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сър Хари има подозрения, че съпругата му - лейди Мейбъл - има връзка с младия сър Лейтън. В тази връзка, преди да замине извън Лондон за няколко дни, той дава съответни разпореждания на иконома си Джеймс. Вечерта, след завръщането си, лордът вика Джеймс на отчет. - Ами, да, сър. Младият сър Лейтън беше тук завчера. - И после, Джеймс? - Двамата с милейди вечеряха в Синята столова, после им поднесох напитки на верандата... - А после, Джеймс? - След това двамата се оттеглиха в спалнята на милейди и аз продължих наблюдението си през ключалката, както ми заповяда Ваша светлост... - А след това, Джеймс? - Двамата се съблякоха и в този момент сър Лейтън изгаси лампата, поради което не успях да видя нищо повече, сър. - По дяволите, Джеймс! Пак тази мъчителна неизвестност!... Изпит по математика. Преподавател към студентка: -Колежке, толкова ли Ви е трудно да разложите квадратен тричлен? Девойката се изчервява: -Извинете...не е проблем да го реша...просто не мога да си го представя... Младеж отишъл на гледачка и тя му казала да не се качва на кораб, защото кораба ще потъне и той ще се удави. Минали години, младежа станал мъж, остарял. С бабата решили да отидат на круиз с кораб по Средиземноморието. Казал си: - Щом толкова години нищо не се случи, значи се е разминало. Както си плавал кораба и изведнъж се извила буря, кораба се залюлял, започнал да потъва.Човека взел да се моли: - Защо, господи? Айде, аз си знаех, че така ми е писано,ама поне другите пощади! А отгоре се чул глас: - Ааа, да знаеш от колко време се мъча да ви събера на едно място всичките... - Как изкара почивните дни? - Хапнах соево месо, пих безалкохолна бира, пуших електронна цигара, правих виртуален секс, ходих на избори... - За подобряване на храносмилането - пия бира. При отсъствие на апетит - пия бяло вино. При ниско кръвно - пия червено вино, а при високо - коняк. Ако имам ангина - пия ракия? - А вода? - Такава болест още не съм имал?