Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Син се обажда на майка си: - Мамо, ще се женя! - Много се радвам, сине! - Ама да ти кажа отсега - тя е негърка… - Е, няма нищо, ние не сме расисти. - И малко накуцва, и недовижда с едното око… - Е, щом си я харесваш. - И има четири деца. - Няма лошо. - И всичките ще живеят с нас. - Нека заповядат - идвайте вкъщи. - Ама къде ще се съберем в тоя едностаен апартамент? - Няма страшно, татко ти като чуе и направо ще хване гората. - А ти? - А аз ей сега като затворя телефона, ще падна и ще умра от щастие за теб.
Годеници 6,474 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кратък речник: ВИК НА АГОНИЯ вик, издаван от мъртвец ВДОВЕЦ мъж на вдовица МЕТИС дете на негри, които са яли бели хора МУЛАТ дете, на което родителите са от различни полове МУЛАТКА женската на мулето КОНЗОЛА жена на консул НАСЛЕДСТВЕНОСТ - с нея се обяснява, че ако дядо ни и баща ни не са имали деца, то и ние можем да останем бездетни ПОЛИГОН - мъж, който има много жени ПРЕБРОЯВАНЕ операция, която се състои от минаване от къща в къща с цел да се увеличи населението ПСЕВДОНИМ състояние, в което попадат поетите преди да пишат ТВЪРДА ПШЕНИЦА пшеница, от която се прави твърдия хляб ЧЕТИРИНОГО което има четири крака, например масата АРОМАТИЗИРАНО ПИТИЕ питие, в което е поставен ром - Докторе,добре ли съм? - Аз съм джипи,питай психиатъра ! В самолет на българските ВВС: — Сега, редник, скачаш от самолета, долу ще те чака джипка и ще те откара в базата — Как така скачам!?!?! — Ето ти парашут… дърпаш връвчицата от ляво и той се отваря… — А, ако не се отвори? — Дърпаш връвчицата от дясно и продължаваш по плана… Нашичкият скача… Дърпа връвчицата оляво, но парашута не се отваря… дърпа връвчицата отдясно, парашута пак не се отваря… — Ееее, сега ако и джипката я няма долу егати организацията… Защо блондинка не говори по време на секс? а) защото й е пълна устата; б) защото я боли устата; в) защото майка й й е казала да не говори с непознати. Все пак датската щкола по живопис превъзкожда холандската... 100 кг злато за няколко малки картинки. Такава цена холандците даже не са и сънували.