Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо оставал след училище за извънкласни занимания с учителката. Един ден тя му казала недоволна: - Неудовлетворителен! Утре да дойдеш с баща си!
Иванчо и Марийка 3,387 прегледа
Следващ →

Още вицове

Анкета (само за чорбари): 1. Какъв чужд съдия искате да прати БФС за дербито с Левски на 2 декември? а) от Индия; б) от Брега на слоновата кост; в) Ахмед Ахмед; Иванчо и Марийка питат баба си: - Бабо, а откъде идват децата? - Щъркелът го носи. Иванчо казвана Марийка: - Марийке, хайде да й обясним всичко, че така ще си замине необразована. Грозновата на вид жена влиза в едно такси. - Може ли да ме хвърлите до университета? - Може, разбира се. И до университета може, и от университета може... Баба Марта прати вест, ДА НЕ СЕ РАБОТИ ДНЕС! Да качим краката на бюрата и да се чешем по главата.... бели, румени, засмени... от божествен мързел днес опиянени! След кафенцето горещо иде време и за още нещо... сандвич със кюфте и много бири със мезе...! Здраве, щастие и рози, виното - във двойни дози. Бурен секс във всички пози, пожелаваме на Вас Баба Марта, Пролетта и Аз! Моята изповед: Сьжалявам че баша ми не е мутра! Сьжалявам че не живеем в кьща в бояна! Сьжалявам че нямаме SL-500! Сьжалявам че родителите ми са разведени! Сьжалявам че уволниха баща ми от работа! Сьжалявам че ми дават по 2лв. на ден! Сьжалявам че не си купувам маркови дрехи! Сьжалявам че вече няма да тренирам понеже нямям пари да си платя таксата. Сьжалявам че не мога да си купя нов G.S.M! Сьжалявам че трябва да се ограничавам в разговорите! Сьжалявам че понякога отказвам да отида на рожденните дни на прияте ли те си понеже сърце не ми дава да поискам пари от татко! Сьжалявам че няма да си празнувам абитюренския бал! Сьжалявам че когато искам да си купя нещо трябва да спестявам от джобните си 2 лв.! Сьжалявам че има хора които цял живот са били богати! Сьжалявам че сьм се родила! Сьжалявам че живея в Бьлгария!