Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След 30 години едни съученици се би ли събрали на банкет. Имало много лекари, учители, техници, инженери и един свещеник. По едно време един от учителите попитал: — Василе, кажи ми честно, има ли бог или не? Свещеникът въздъхнал и отговорил: — Нека да не си говорим за работа!
Професионални 3,176 прегледа
Следващ →

Още вицове

Началник се кара на подчинен: - Не те ли е срам! Закъсняваш два часа! Аз на твое място изобщо не бих се показал на работа в такъв случай... - Да. Но аз, за разлика от вас, съм съвестен и идвам. Спира катаджия една кола. Катаджията: - Превишихте скоростта, има знак "50 километра" Шофьора: - Е как! Точно с 50 карах! Жена му: - Да бе, нали и аз видях, че си с 70. Мъжът й я гледа злобно. Катаджията продължава проверката: - Задния ви фар е счупен! Мъжа: - Даже не съм го видял! Жена му: - От две седмици ти повтарям за него! Мъжът почва още по-злобно да гледа жена си. Катаджията: - И сте без колан! Мъжа: - Ей сега го свалих... Жена му: - Винаги без колан караш! Мъжът не издържа: - Млъкни ма идиотко! Катаджията към жена му: - Винаги ли ви говори така? Тя: - А не...само когато е пиян. На сечището довели нов секач. Гледат го другите секачи - един такъв мъничък, слабичък... Чудят се, какво да го правят. Дали му да събира отсечените клони. Секли те, каквото секли, отсекли три дървета и отишли на обяд. Новия го оставили на сечището. Връщат се след обеда и гледат половината гора изсечена. С изумление го питат: - Ти откъде идваш бе, човек? - От Сахара! - Как така от Сахара? Там няма гори! - И у вас няма да има! Във влак пътували поп, съдия и обикновен човечец. Станало дума кой от тримата е най-важен. Попът казал: - Който ме срещне, ми казва ваше преосвещенство. Съдията казал: - Мен пък, като ме срещне някой, ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - А бе, не се карайте, няма по-важен от мен. Аз, като вляза някъде, ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!". Иванчо седи на първия чин. Учителят пита децата: - Деца какви възбуждащи средства познавате. Децата вдигат ръка. - Кафето - казва Марийка. - Браво! - Чая - казва Петърчо. - Браво! - Алкохолът - казва Стоян. - Да, ама в малки количества... Остава само Иванчо с вдигната ръка. Няма как и учителят го вдига. - Жените, господин учителю. - Марш навън! И утре да не идваш без баща си! На другия ден Иванчо е седнал на последни чин. Учителят го пита: - Иванчо, ти каза ли на баща си? И защо си седнал на последни чин? - Казах му, г-н учителю. Ама той ми каза: - Щом за твоя учител жените не са възбуждащи, значи той е педал и ти стой по-далече от него!