Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама млади ще се женят. Родителите им се запознават и почват да обсъждат съдбата на бъдещото семейство: - Вашият син как е - има ли образование, добра работа, пари? - Ох, да не ви разправяме… А вашата дъщеря? - Ох, не питайте…
Годеници 5,360 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Саманта Фокс: България е много българска!" Каква мисъл, каква философия! Саманта Фокс доказа, че има две страхотни полукълба и те се намират в сутиена. Срещат се мишката и лоса. Мишката на бегом отива зад лоса и въздъхва: - Хм добреее. После пак набегом се връща поглежда го в главата и отново с въздишка. - Хм не е добре това! и така няколко пъти. Лоса ядосано; - К’во си ме заоглеждала и к’во е добре и к’во не нищо не разбирам ? - Абе просто ми е интересно как е възможно да имаш такива големи топки, а в същото време и такива големи рога ? Щастието не се крие в парите, а в тяхното количество! Чапаев и Петка откраднали една влакова композиция с водка - първият отишъл да уреди нещата с продажбата на плячката, а вторият останал да пази. - Връща се Чапаев и изненадано се провикнал към Петка: - Пеееткааа где водкууууу? - Я водкууу праадааал. - А где денгиии? - Я денги прапиил! Играели си Иванчо, Марийка и Петърчо в един пясъчник и изведнъж Иванчо станал и попитал Петърчо: - Брадчед, ти като порастнеш какъв ще станеш? - Ами ще стана Мутра! - Защо бе брачед? - питал Иванчо. - За да си купя като оня червения Мерцедес ей там отсреща! А ти като порастнеш, Иванчо, къв ще станеш? - питал Петърчо. - Ами аз ще сатна Автоджамбаз. - Защо бе, Иванчо? - питал Петърчо. - За да си открадна като онова червеното BMW дето пред Мерцедеса. - Ами ти каква ще станеш Марийке като порастнеш? - попитал Иванчо. - Ами аз като порастна ще питам кака Петя как се правят свирки, защото и двете коли са нейни!