Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Писмо до президента на Русия: "Уважаеми Президент, пише Ви президента на една малка африканска държава. Ние много уважаваме вашата страна и руския народ, но има един парадокс! Тези, които вие победихте, живеят добре, за пример:немци. шведи, французи, японци. Моля, победете и нас..."
Политически 2,995 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът в софийската зоологическа градина умрял и изпратили един самолет да докара друг лъв от Африка. Взели един лъв в клетка и го карат за София, но на връщане самолета се развалил и кацнали в пустинята да го оправят. Минали един, втори, трети ден и на лъва определената дажба храна свършила. Той търпял, търпял, не могъл да стои гладен, разбил клетката, видял механика и му казал: — Ще те ям. А, механика му казал: — Ако се развали самолета няма кой да го направи и ти пак.. Минал по-напред, видял пилота: — Ще те ям. — Ако ме изядеш като няма кой да кара самолета пак долу… Оклюмал се лъва, тръгнал обратно към клетката, но срещу него се задала стюардесата наперена. Лъва казал: — Охо, поне теб мога да изям. А, тя му отговорила: — Ако искаш теб да те е*ат тия двамата до София яж ме. Срещнали се веднуж един юзър (Ю) и един Windows (W) Ю - Я да инсталираш новите драйвери на видеокартаат (W) - А диск пъхна ли? Ю - Пъхнах (W) - А вълшебната думи4ка каза ли? Ю - ОК (W) - ОК ама не, Не мога да намеря необходимите файлове Ю - Как ето ги под носа ти!!! (W) Къде? Ю - на диска!! (W) - на кой ? Ю - На Е: (W) - няма такув диск Ю - А защо под ДОС има? (W) - Това не е мой проблем. Ю - а как да сложа драйеверите (W) - А защо са ти драйвери? Та ти нямаш видео карта Ю - Не може да бъде!! (W) - Истина ти казвам Ю - а аудио има ли? (W) - и аудио няма Ю - а какво има? (W)- има джойстик Ю - никога не съм имал... (W) Аз по ги разбирам тия неща Ю - ХМ, а пук аз си мислех да купувам (W)- Видя ли какво щеше да правиш без мен Млад адвокат се към баща си, също адвокат: - Можеш да се гордееш с мене! Приключих делото, което влачиш 20 години! - Каква глупост! Как можа?! Аз с това дело те отгледах и изучих, а ти за два месеца да го прикючиш! Между приятелки: - Казват, че си скъсала с приятеля си? - Ами, вярно е. Той беше станал нетърпим. Критикуваше тоалетите ми, моите решения, а един ден се ожени за друга. Нямах друг избор, освен да скъсам... Кенгуру влиза в бар и си поръчва джин с тоник. Барманът е изумен и се опитва да завърже разговор: - М-даа, не ни се случва често да идват кенгура... - А ви се случва - джин с тоник - петнайсет долара?!