Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, започнал съм да ставам сомнамбул. Разказват ми, че ставам нощем и страшни неща правя в съня си. А пък аз нищо не помня. Какво да правя? - Ами като начало започни да разпръскваш кабърчета около леглото си…
Лекари 3,654 прегледа
Следващ →

Още вицове

В далечно време вълкът и заекът били приятели. Навсякъде ходели заедно. Един ден отишли за риба. Случило се така, че вълкът хванал златната рибка. - Ако ме пуснеш ще ти изпълня три желания - казала рибката. - Може - казал вълкът - но ако изпълниш и три желания и на заека, защото ми е голям приятел! Рибката се съгласила. Пуснал я вълкът обратно във водата и заедно със заека казали първото си желание: Вълкът: Искам една мацка тук на лявото си коляно! Заекът: Едно морковче! Изпълнила ги рибката а вълкът и заекът казали второто си желание: В.: Още една мацка тук на дясното ми коляно! З.: Половин зелка! Изпълнила и това рибката и зачакала за третите им последни желания. В.: Една мацка да ми седне точно на к... З.: Да не му стане к... От тогава вълкът и заека се мразят.... Пресконференция на НДСВ. Говори Симеон Сакскобурготски: -Както казах и преди 30 дни, ние няма да да сме в коалиция с БСП! -Добре а за какво преговаряхте тези 3 седмици? -Ами за да съм Премиер! -Не Ви разбираме!? Нали няма да сте в коалиция? -Ами да, но преговаряхме, за да съм по дълго Премиер! - Къде е счетоводителя? - пита шефа. - Отиде до казиното! - Абе кви са тези неща?! Как така до казиното в работно време?! - Ами шефе, това е единствения начин да вържем годишния баланс?! Семейните лекари нищо не знаят и нищо не могат; Интернистите всичко знаят и нищо не могат; Хирурзите нищо не знаят и всичко могат; Патоанатомите всичко знаят и всичко могат, но когато е вече късно... Ровят си в една кофа двама клошари и си говорят: Единият: - Има криза в страната! Другият: - Какво означава това?! - Имаш ли познати бизнесмени? - НЕ! - Ее... Скоро ще имаш...