Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек отива на доктор. Гледа доктора - от ушите му стърчат банани, от ноздрите лук… Пита го недоумяващо: - От какво се оплаквате? - Ами зле се чувствам напоследък. - Аааа, това е от неправилното хранене…
Лекари 4,147 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не ви ли е срам да закъснявате за работа? - Срам ме е. Но изпращах жена си на работа. - Това е похвално, но защо толкова дълго? - Тя се дърпаше... Върви една баба по улицата и вижда - няколко човека бият един, решила да се застъпи: - Какво правите, защо биете с юмруци по лицето човека. - Разкарай се, бабо, хванахме един спамер! - Ама защо само с ръце? И с краката, тряба! Ритайте! - Каква е разликата между наркомана и кравата? - Начина по който приемат тревата... Лети Световната икономическа криза над Америка, поглежда надолу и си казва: "Ооо, добре съм се справила!". Отива към Европа, поглежда Англия, Франция, Германия и се поздравява: "Ааа и тук добре съм се справила!". Поглежда, обаче, България и си казва: "Ха,тук са се справили и без мен!?" - Хайде утре да се видим пак по същото време? - Хайде. А къде? - Под часовника. - Под кой? - Под този, който виси над леглото ми.