Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След тежка катастрофа санитари носят потрошен пациент към линейката. До носилката търчи лекар и го уверява: - Не се тревожете, няма да умрете! - Да умра ли докторе? - казал пациентът - това ще е последното, което ще направя!
Лекари 3,942 прегледа
Следващ →

Още вицове

Спешен случай - мъж с ампутирана гордост. Докторът нямал под ръка подходящ имплантант и му присадил хоботче от слон. След време двамата се срещнали и докторът попитал: - Е как е мъжкото достойство? - Всичко е наред докторе. Направо побърква жените! Има само един недостатък - като вървя из парка, събира листа и ми ги набутва отзад... Сега вече разбрах какво е добрата аудио уредба! Това е когато съседите отдолу дойдат да те молят да намалиш звука, понеже им пречиш на ремонта! Кои са любимите цветя на мъжа? Омайниче,мушкато и бегония. Влязъл американец в един бар и викнал на бармана: Дай едно уиски бе, пляс и го изпил на екс, дай още едно, пляс и него на екс, колко е сметката попитал американеца - 100 долара казал бармана....Очуден Американеца си сложил ръката на бара и казал: - Режи тая ръка повече чаша с алкохол няма да вдигне. След Американеца влязъл Французин: - Един коняк -голям викнал Французина на бармана, ударил го на екс, още един голям пляс и него на екс....Сметкатааа... съответно -100 долара се 4уло от бармана, при което Французина си сложил крака на бара и казал: - Режи тоя крак повече в бар няма да влезе никога....... След известно време в същия бар влиза един Българин: - Голяма ракия , след малко ....още еднааа , след нея още една . - Сметката моля, казал Българина при което бармана отново отговорил 100 долара..........Българина учуден си извадил х. я и го пляснал на бара , какво да правя да го режа ли казал бармана...... - НЕ ДУХАЙ ГО..... Дъбстеп — това е подсъзнателно тъгуване на младото поколение по шумовете на работещия завод.