Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, имам проблеми с дишането - като ходя по планините, много бързо се задъхвам. - Ами стой си у дома и дишай нормално!
Лекари 3,668 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Тате, какво е диктатура? - Ще пораснеш, ще се ожениш, ще видиш! Една слънчева неделна утрин две жени отишли да поиграят голф. Още първата топка обаче литнала надалеч право към група мъже край съседната дупка. Топката ударила един от мъжете, той веднага спуснал ръце пред слабините си в очевидна агония и се строполил на земята. Жената изтичала при него и започнала да се извинява. После му обяснила, че е лекар. - Моля ви, позволете ми да ви помогна. Ще облекча болката ви, само ми позволете! - Няма нужда, ще се оправя - отвърнал през стиснати зъби мъжът, легнал на тревата с ръце пред слабините. Но жената настояла и накрая той й позволил да му помогне. Тя внимателно отстранила ръцете му от слабините, разкопчала панталоните, бръкнала вътре и започнала да го масажира. След няколко минути го попитала: - Е, как е сега? - Великолепно - отвърнал мъжът. - Но палецът продължава да ме боли ужасно. - Я, какво ви е високо IQ-то. Изгледайте няколко турски сериала да ви мине. Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. При психолога: - Напоследък никой не ме разбира. - В смисъл?