Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как изкара Нова година? - Като подарък... - ??? - Цялата нощ лежах под елхата...
Пиянски 1,437 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две баби се срещат на улицата. - Здрасти Пено. Ходила си в града, как е там? - УУ Станке много е хубаво! Ма най-хубаво в транспорта. Начи, качваш са у рейса, само да погледнеш некое место, и веднага стават и ти го отстъпват! - Бре! Я да одим и я да видим туй чудо! Отива бабата, качва се на автобуса, и си избира една място. Гледа човека, гледа мястото, гледа пак човека, онзи обаче не става. Бабата пита: - Ей момче, виж ма ква стара жена съм, няма ли да ми отстъпиш мястото? - Бабо, автобуса е почти празен, е виж назад колко места има. Тук ли точно требе да седнеш? На бабата й станало криво, но пак опитала: - Де бре момче. Стани да седне бабата! - Стига бе бабо! Бабата продължила да настоява: - Моля те бе, нека седна! - Добре, добре, щом толкова искаш, ела сядай. Обаче да караш внимателно! Свекърва-майка на идеален син, на когото ужасно не му е провървяло в женитбата. - Вие в каросерията на камиона, а вие в ремаркето на камиона. Камиона тръгва в 9:30, а ремаркето в десет. Едно зайче отива в ресторанта и пита келнера: — Имаш ли шкембе? — Имам. — А имаш ли свински врат? — Имам. — А свински бутове? — Имам. — Леле! Сигурно си много грозен! Вълкът хванала заека. Заекът се моли: - Вълчо, не ме убивай, ще направя каквото поискаш! - Добре, направи ми свирка. - Не умея! - Прави свирка! - Ама не мога! - Прави, колкото можеш! - Хруп, хруп, хруп!