Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Когато Чък Норис влезе в магазин за обувки и го попитат за размер, той отговаря "Италия".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Как изкара Нова година? - Като подарък... - ??? - Цялата нощ лежах под елхата...
Пиянски
03.10.2017
1,437 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две баби се срещат на улицата. - Здрасти Пено. Ходила си в града, как е там? - УУ Станке много е хубаво! Ма най-хубаво в транспорта. Начи, качваш са у рейса, само да погледнеш некое место, и веднага стават и ти го отстъпват! - Бре! Я да одим и я да видим туй чудо! Отива бабата, качва се на автобуса, и си избира една място. Гледа човека, гледа мястото, гледа пак човека, онзи обаче не става. Бабата пита: - Ей момче, виж ма ква стара жена съм, няма ли да ми отстъпиш мястото? - Бабо, автобуса е почти празен, е виж назад колко места има. Тук ли точно требе да седнеш? На бабата й станало криво, но пак опитала: - Де бре момче. Стани да седне бабата! - Стига бе бабо! Бабата продължила да настоява: - Моля те бе, нека седна! - Добре, добре, щом толкова искаш, ела сядай. Обаче да караш внимателно!
Свекърва-майка на идеален син, на когото ужасно не му е провървяло в женитбата.
- Вие в каросерията на камиона, а вие в ремаркето на камиона. Камиона тръгва в 9:30, а ремаркето в десет.
Едно зайче отива в ресторанта и пита келнера: — Имаш ли шкембе? — Имам. — А имаш ли свински врат? — Имам. — А свински бутове? — Имам. — Леле! Сигурно си много грозен!
Вълкът хванала заека. Заекът се моли: - Вълчо, не ме убивай, ще направя каквото поискаш! - Добре, направи ми свирка. - Не умея! - Прави свирка! - Ама не мога! - Прави, колкото можеш! - Хруп, хруп, хруп!