Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж върви с елха в ръката и залита. Среща го една жена и започва да го кори: - Какъв човек сте?! Да не сте със семейството си на Бъдни вечер! - Аз искам, но не мога да изляза от тази гора...
Пиянски 1,219 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да мислиш разумно и да мислиш логично са две различни неща. Две пенсионерки си приказват. По едно време едната чука на масата и казва: - Да чукна на дърво, че още не ме е хванала склерозата. След малко същата се обажда: - Брей, някой чукна пък не влезе... Момче влиза в бар и поръчва три мастики. Барманът му ги носи, а момчето си поръчва още три. Барманът се притеснил и решил да помогне. Попитал го дали няма някакви проблеми. - Не, днес ми беше първата свирка! - Е, това трябва да се почерпи.Следващите мастики са от мен. - А не, ако след шестата мастика не ми се оправи вкуса в устата нищо друго няма да го оправи! Петгодишна дъщеря пита баща си: - Тате, а преди да се ожениш за мама, кой ти е казвал, как трябва да се кара колата?... След забраната за псуване по стадионите на дербито ЦСКА-Левски е имало по-малко от 10 000 запалянковци преди започването на мача. Засега само изгонвали запалянковците, които псуват. На полувремето била изгонена агитката на Левски, след като ЦСКА водеше с 2:0. След като Левски изравниха в 59-тата минута и агитката на ЦСКА е била изгонена. Докрая на мача псувни е имало само на терена. Останалата малобройна публика викаше на края на мача: "Горчиво!" При направена анкета относно псуването над 85 процента отговорили: "Че ако няма да псувам, защо въобще ще ходя на мача!"