Ще трябва ли, тъй както е прието,
да честитя рождения ти ден,
когато блика просто от сърцето
по-друго пожелание във мен.По своему ще те здрависа всеки,
но само милата ще зашепти:
Бъди това, което си навеки.
Бъди това, КОЕТО СИ САМИЯТ ТИ!!!
Един човек отишъл с мотора си на гости и се напил. Очите му кървясали и приятелят му го попитал:
- Какво ще кажеш, ако те спре полиция ?
- Ами, че от вятъра са ми станали очите червени.
Тръгнал той и по пътя го спрял полицай и му казал:
- Сложи си някакви очила, че от вятъра са ти станали червени очите !
- Ами от вятъра, пиян съм като мотика!