Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Офицерският клуб. Всички са пияни. Поручик Ржевски разказва: - Господа, вървя си вчера към къщи. На вратата стои момиченце, едно такова малко и нещастно, и ми казва: \"Чичо, изчукайте ме за копейка\"… Толкова тъжно ми стана… - чукам и плача, чукам и плача…
Поручик Ржевски 7,890 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живей като свиня, но не умирай като пача! Учителката пита: - Деца, искате ли да ви кажa как се е появил първият човек? Отзад Иванчо се обажда: - Госпожо, нас по ни интересува как се е появил третия!!! Зайо Байо както си ходи из гората гледа една мравка и без да се замисли я убил. Продалжава да върви и гледа в горската кръчма една бутилка с малко бира в нея, изпива я. Прибира се в тях удря си една чекия, усмихва се самодоволно и казва: - Ехххх... това е животът убийство, секс и алкохол! - Сашо го хванал мъжът на любовницата му - бивш боксьор. И скочил от четвъртия етаж. Сега е в болницата. Има сътресение на мозъка, много синини по тялото, счупени три ребра, ключица, челюст, ръка, навехнат крак. - Идиот. Да беше се опитал да поговори с мъжа. - Така и направил. От скока само крака си е навехнал. Жената: - Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди. Мъжът: - Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата.