Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вчера с едни приятели се събрахме да се почерпим. И така се почерпахме, че накрая трябваше пак да се запознаваме...
Пиянски 1,079 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шотландец се прибира към къщи с бутилка уиски под палтото. Подхлъзва се, пада и усеща, че нещо му подмокря. Веднага си казва: — Господи, дано да е кръв! Двама са на риба. Единия пита: - Сега нашите жени какво ли правят? Оня отговаря: - Или се ебат, или плетат. Минава се малко време, и първия замислено казва: - Моята жена не може да плете... Отива Иванчо на училище със синина под окото: -Какво се е случило детето ми? -пита учителката. -Ами снощи легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате по едно време ме пита: -Заспа ли? -А аз викам: -Не. И той се завъртя и без да иска ме удари. На другия ден Иванчо пак отива със синина на другото око, и учителката пак го пита какво се е случило. Ами снощи пак легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате след малко пак ме пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита: -Заспа ли? И аз пак казах че не съм, и той пак без да иска се завъртя по-рязко и затова ми е синьо и другото око. Отива Иванчо на третия ден целия посинен и госпожата пак го пита какво е станало че целият е син. -Ами снощи пак легнах при тате и мама и тате пак пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита заспа ли, аз пак мълча, попита и трети път дали спя, но като не му отговорих тате попита: -Влезна ли? -А аз викам: -Кой? Бойко Борис казва на Шкумбата: - Ако не ме имитираш, ще те изпратя консул в Чикаго! Един мъж отива на лекар и му показва езика се - черен като катран. - Какво е станало? - пита лекарят. - Разлях си водката на асвалта...