Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не е толкова страшна глобализацията, колкото дебилизацията.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
При доктор - сексолог семейство: Тя: - Докторе, мъжът ми страда от доста време от преждевременно семеизпразване! Той: - Докторе, на мен нищо ми няма! Тя страда..
Семейни
03.10.2017
3,098 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две пенсионерки седят на чаша кафе. Едната разбърква чашката и притеснено казва: - От две седмици исках да те питам нещо... Знам, че се познаваме вече от шейсет години... Не ми се сърди, ама не мога да си спомня как се казваше... Ако може, да ми подскажеш мъничко... Другата я гледа възмутено една минута и най-накрая пита: - Толкова ли ти е спешно?
Хасан се прибира в къщи от работа и пиата Айшето: - Първо ще вечеряме, или ще правиме секс? А Айшето не мисли много и казва: - К’во кажеш Хасане..........пък после ще ядеме.....
Двама ловци се изгубили в гората. Лутали се дълго, но не успели да се ориентират: - Ще стрелям три пъти, може някой да ни чуе. - казал единият. Изчакали половин час, но нищо не се случило. - Стреляй ти три пъти - казал първият. - Сега вече може да ни чуе някой. - Добре - отговорил другият. - Обаче имам само една стрела…
Обява във вестник: “55 годишен мъж, с 50 милиона в швейцарска банка, къща на Ривиерата, остров в Тихия океан, женен за 25 годишна блондинка, не купува и продава нищо. Просто се хвали.”
Зайо Байо както си ходи из гората гледа една мравка и без да се замисли я убил. Продалжава да върви и гледа в горската кръчма една бутилка с малко бира в нея, изпива я. Прибира се в тях удря си една чекия, усмихва се самодоволно и казва: - Ехххх... това е животът убийство, секс и алкохол!