Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По-добре да си обичал и да си загубил, отколкото никога да не си обичал.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Извинете, но тази чаша е много мръсна! - Мръсна ли? Десет души вече пиха от нея и никой не се оплака.
Разни
03.10.2017
1,670 прегледа
Следващ →
Още вицове
Американец и Бай Ганьо са в една стая на 15-тия етаж на хотел. Минали ден, два, събужда се една сутрин Бай Ганьо и гледа - някой му се изсрал на гърдите: - Това пък какво означава? - О, това е американски сюрприз! - отвръща с ехидна усмивка американецът. Бай Ганьо си замълчал, за да не стават международни скандали и отищъл спокойно да се измие. На другата сутрин американецът се събужда и гледа на гърдите си - Тухла: - Това пък какво е? - А това е български сюрприз! - Тъпа българска шега! - казва американецът и хвърля тухлата през прозореца. - Тъпа, тъпа... ама тухлата като стигне втория етаж, топките ти тръгват след нея...
Катери се една крава с торба по една върба, едно врабче я пита: -Какво правиш на върбата?! кравата: -Ядат ми се череши... -Ти луда ли си?!Та това е върба! -Аз си нося бе!!!
В общи линии вярвам в прераждането, затова си направих завещание, в което всичко оставям на себе си.
ГАТАНКА Без корона и престол, почти бос и полу гол ТОЙ пристигна от чужбина в опосканата ни Родина. Сал за няколко сезони сви имоти за милиони, а пък неговата свита... Боже, ...нямат ли насита! Хем безличен, хем двуличен тъпегьоз един типичен ТОЙ е като жълт балон и зове се ......
- Леля Мери има ново бебе - казва госпожа Уилсън на малката си дъщеричка. - Че какво му беше на старото?