Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Обява: " Изгубена е тъща. Отиде за бира и не се върна. Молба - да се върне бирата".
Тъщи 4,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

Видях човек, чиято контакт-листа е разделена на четири групи...на кръвните групи. Иванчо и Марийка правят бурен сексуален екшън в кревата. На симпатягата, секунди преди сюблимният момент му се приходило в нужника ужасно много. -Мими, връщам се съвсем скоро! Не изключвай любовният мотор! -Няма Иванчо! Пъхнах пръста в стартера и няма да го изкарам, докато не се върнеш! Отива свинята във фармацевтичната компания и пита: - Кажете, къде мога да си получа моя дял? Мъж влиза в заведение в Пловдив. Идва сервитьорката и пита: — Какво ще желаете? — Cappy портокал, моля. — Е добре де, къде виждате да капи портокал?! Вървят си две девойки с къси поли по главната на Сливен, жега, народ, ужас... По едно време едната вика на другата: - Дай, да си свалим гащите, че да ни е по хладно. - Ти да не си луда, сега ще духне някой вятър, ще ни се видят дупетата... Съгласила се другата и продължават да си вървят двете. След малко първата пак: - Хайде ма , дай да си събуем гащите да ни е по хладно, че пот ми тече по краката. - Ама, ти луда ли си, ако духне някой вятър ще ни се видят путетата... Продължават да вървят и след малко виждат една жена на възраст, запретнала полата на кръста, без гащи и яде диня. Решили да я питат дали и е по хладно така... - Извинявайте тука с моята дружка, спорим дали ще ни е по хладно без гащи, видяхме, че вие сте без и за това ви питаме.... - Абе, не знам дали ми е по хладно, ама поне мухите не ми кацат по динята.....