Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Искаше му се да подскочи, да полети от радост, но на гърба му като камък тежеше ковчега на тъщата...
Тъщи 4,194 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си един мъж на масата и си премята фишове от тото.Замислен казва на жена си: -Ех жена,да знаеш имам си една надежда...,а жена му го погледнала,въздъхнала и казала: -Абе мъжо,и аз си имам един Иван,ама ме е страх да ти кажа... Новодомец развежда тъща си из новата си къща: - Това тук е хола, тук е банята, тук кухнята... Това тук е вратата към терасата. Вярно, терасата още не е постороена, ама минавай, не се стеснявай... Ева се подготвя за маскен бал. - Адам, кое листо повече ще ми отива: кленово или лозово? - Сложи си копривено! Там вероятно ще има много нахалници... Писна ми да съм суеверен! Сега ще смятам, че е на зле единствено ако пияна черна котка, през лунна нощ, разбие огледало в празна кофа... Всичко останало е на пари и секс! Един чукча е в Москва. Стои си той там и гледа паметника на Пушкин. Гледа, гледа… По едно време един полицай минава и чукчата го пита: - Извинете, на кого е този паметник? - На Пушкин. - Аааа, онзи дето написал “Мъртви Души” ли? - Не, “Мъртви Души” е написал Гогол. Чукчата стои, стои и след кратък размисъл вика: - Хммм… “Мъртви Души” е написан от Гогол, пък паметника на Пушкин.