Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На въпроса на продавачката: "Какво ще желаете?" мълчешком посочих с пръст книгата "Тайните на кунилингуса". А тя ми каза:"А да си мръднете езика ви е мързел?"
Разни 2,745 прегледа
Следващ →

Още вицове

На чукчата му попаднали отнякъде сума пари, и к’во да ги прави - вложил ги в банка. Здрав влог, едър спестител един вид, изпращат го с уважение. На другия ден обаче чукчата пак пристига в банката. - Тегля си парите. - Ама как, ама защо… Тегли и това е. Ама си ги иска и в чисто нови банкноти. Какво да го правят - клиент. Нареждат му един куп нови банкноти. Сяда в един ъгъл, брои ги, и отива пак на касата. - Пак ги внасям. Клиент, какво да го правят… Издават му нова книжка, изпращат го с уважение. На излизане чукчата вика: - Утре пак ще дойда да си ги преброя. За да осигури просперитета на учебното заведение, което управлявал, Ректор разпределил функциите: - младите преподаватели (до 40 години) ще поемат представителните функции - ще бъдат назначени на ръководни длъжности; - лоялните стари (от 41 до 55 години) ще пишат големи докторски дисертации и ще бъдат направени професори; - нелоялните стари ще трябва да напуснат. 65-годишна, дългогодишна преподавателка, като не чула нищо за своята възрастова категория, не се сдържала и попитала: - А какво ще правят стариците? - Как какво? - отговорил ректорът. - Както и досега ще пишат трудовете на младите и ще гласуват решенията ми. - Майсторя стол за тъщата! - И колкто ти остава? - Не остана много работа, само електрическата инсталация. Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият: - Човекът е с едно ухо! Влиза втория: - Човекът е с едно ухо! Третият: - Този носи контактни лещи! Проверяващият гледа в досието - вярно: - Браво! Как познахте? - Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила? Работно време Контра-акция на прочетеното, моята фирма предлага ново работно време на служителите. Понеделник: Не се работи, защото събота и неделя сме били на вилата и сме изморени. Вторник: Не се работи, защото в сряда се работи! Сряда: Както казах, работи се! Четвъртък: Не се работи, защото в сряда работихме! Петък: Не се работи, защото в събота и неделя ще сме по вилите! Събота и Неделя: По Вилите сме... И винаги ми се случва някой нов служител да ме попита: Това всяка сряда ли ще бъде?!