Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Жена ми беше много зле с френската любов. Ама откакто и опадаха зъбите и хвана паркинсон, нещата донякъде се подобриха.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама старци седят на пейка в парка и разговарят: - Знаеш ли - казва единият - навремето ми трябваше само да видя хубаво момиче и ми ставаше. - А сега? - пита другият. - Сега... зрението ми се развали.
Разни
03.10.2017
2,029 прегледа
Следващ →
Още вицове
В съда: - Обвиняеми, разкажете как стана всичко? - Ставам аз сутринта, отивам в банята и започвам да се мия. Жена ми слага през това време масата за закуска. Викна ме, и аз по халат седнах да си мажа филийка с масло. Не щеш ли, маслото падна на килима. Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата, хлъзна се, и падна върху ножа. И така 17 пъти...
Мъж седи в бар. Влиза монахиня, която отива при него и му казва: - Как не ви е срам да седите в това място на порок и разврат? - Но тук няма никакъв разврат, сестро ... - Анна - гневно го допълва монахинята. - Да, сестро Анна, тук няма разврат. Аз просто си седя и пия. - Това е противно на Бога. - А вие откъде знаете, опитвали ли сте някога? - Ами не... - Тогава как може да го твърдите, сега ще ви почерпя една водка, за да опитате. - Не, не може, какво ще си кажат хората ако ме видят да пия... - Ще помоля бармана да ви сипе в чаена чаша. Монахинята се съгласила макар и трудно. Отива мъжът на бара и казва на бармана: - Две чаши водка, но ако може едната да я сипете в чаена чаша. Барманът възкликва: - АМА КАКВО, СЕСТРА АННА ПАК ЛИ Е ТУК?!?!
Майка се кара на сина-двойкаджия: - Ти си тъп и ограничен, като баща ти! В това време мъжа й точно бил на вратата и влиза и пита: - Значи съм тъп и ограничен? - Ти мълчи, не става дума за теб.
- Първото, което направих в новото жилище беше да пусна интернет. — Да, първо са жизненоважните неща, а после удобствата.
Срещат се двама приятели. Единият се оплаква: - Ужас, почнах да играя с акции на борсата и си загубих всичките пари. - Е, недей да си такъв песимист де. Парите не са се загубили - просто сега принадлежат на някой друг.