Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама старци седят на пейка в парка и разговарят: - Знаеш ли - казва единият - навремето ми трябваше само да видя хубаво момиче и ми ставаше. - А сега? - пита другият. - Сега... зрението ми се развали.
Разни 2,029 прегледа
Следващ →

Още вицове

В съда: - Обвиняеми, разкажете как стана всичко? - Ставам аз сутринта, отивам в банята и започвам да се мия. Жена ми слага през това време масата за закуска. Викна ме, и аз по халат седнах да си мажа филийка с масло. Не щеш ли, маслото падна на килима. Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата, хлъзна се, и падна върху ножа. И така 17 пъти... Мъж седи в бар. Влиза монахиня, която отива при него и му казва: - Как не ви е срам да седите в това място на порок и разврат? - Но тук няма никакъв разврат, сестро ... - Анна - гневно го допълва монахинята. - Да, сестро Анна, тук няма разврат. Аз просто си седя и пия. - Това е противно на Бога. - А вие откъде знаете, опитвали ли сте някога? - Ами не... - Тогава как може да го твърдите, сега ще ви почерпя една водка, за да опитате. - Не, не може, какво ще си кажат хората ако ме видят да пия... - Ще помоля бармана да ви сипе в чаена чаша. Монахинята се съгласила макар и трудно. Отива мъжът на бара и казва на бармана: - Две чаши водка, но ако може едната да я сипете в чаена чаша. Барманът възкликва: - АМА КАКВО, СЕСТРА АННА ПАК ЛИ Е ТУК?!?! Майка се кара на сина-двойкаджия: - Ти си тъп и ограничен, като баща ти! В това време мъжа й точно бил на вратата и влиза и пита: - Значи съм тъп и ограничен? - Ти мълчи, не става дума за теб. - Първото, което направих в новото жилище беше да пусна интернет. — Да, първо са жизненоважните неща, а после удобствата. Срещат се двама приятели. Единият се оплаква: - Ужас, почнах да играя с акции на борсата и си загубих всичките пари. - Е, недей да си такъв песимист де. Парите не са се загубили - просто сега принадлежат на някой друг.