Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Той имаше добър вкус...и затова изядоха точно него.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Онези жени, които твърдят, че пътят към сърцето на мъжа минавал през стомаха, вероятно си мислят, че той ходи при любовницата си, за да яде мусака.
Бисери
03.10.2017
2,836 прегледа
Следващ →
Още вицове
Между евреи: - Знаеш ли, когато беше у нас последния път, изчезнаха сребърните лъжички за чай... - Как може да помислиш, че ще ти открадна проклетите лъжички?! - Не бе, лъжичките после се намериха..Но разбери ме, неприятното чувство някак си остана!
- Дъще, братче нали искаш? - Искам! - Тогава заспивай!
Жена върви по улицата с разкопчана блуза. Спира я един минувач. - Извинете, госпожо, но гърдите ви висят навън. Тя поглежда надолу и изпищява: - Боже мой, забравих бебето в рейса!
Знаете ли защо рейвърите не могат да крадат коли? Защото, зациклят и започват да денсят под биита на АЛАРМАТА на колата.
Един черен жребец препускал през пустинята-седмица, две, месец. По едно време видял кръчма. Влязъл вътре, тропнал с копито по бара и казал на бармана: - Слушай к’во, искам да ме напоиш, да ме нагостиш, и утре рано сутринта да ме събудиш защото страшно бързам! Бармана така и направил, напоил го, нагостил го и на следващата сутрин отишъл да го буди. Нямал кофа с вода, затова му лиснал кофа с бяла боя. Коня се събудил разплатил се с бармана и тръгнал на път. Препускал седмица, две и видял оазис. Решил да се освежи малко. Навел се да пие вода, видял отражението си и възкликнал: - Еееее, каъв тъп барман - събудил е друг кон!