Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Генко, защо така широко крачиш? - Пестя обувките.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъщи
Зет и тъща копаят в градината. Тъщата е с каска. Учуден съсед пита: - Абе, Пешо, защо тъща ти е с каска? - Да не искаш да се разкарвам всеки път до оградата, за да си изправям лопатата...
Тъщи
03.10.2017
5,784 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един пита дядо си: - Кой месец е най-подходящ за сватба? - Нонтемвър. - Но такъв месеца няма! - Именно!
Една вечер, след дълги години семеен живот сър Тоби и лейди Хелън си лягат. Сър Тоби след няколко неуспешни опита се провалил като мъж. Неочаквано лейди се изсекнала на чаршафа. - Лейди, какво правите? - Сър, преди 20 години Вие си порязахте пръста и спасихте честта ми. Сега аз Ви връщам жеста.
Дама е на преглед при гинеколога! ! В момента, в който доктора е преглежда му звънва телефона. Той вдига с едната ръка, а с другата продължава прегледа. Отсреща на линията е негов приятел, който пита как да стигне до него. Доктора започва обяснението, като с ръката показва наляво, надясно, кръгово и т. н. След края на разговора дамата го моли: Докторе, обяснете още веднъж за кръговото......
Две блондинки си говорят и едната казала на другата. - Абе как ги крадат тези самолети? Като те са толкова големи. - Ти си много тъпа. Не виждаш ли, че като излетат стават малки.
Бойко Борисов каза, че уважава Народното събрание, но ходи в него, когато има смисъл...и отиде да реже лентички.