Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ръководството на завода за компютри в Правец решило да направи тест на различни компютри и да ги сравни с родното прозиводство. На компютъра се задава въпроса: "Защо няма месо? Японският отговаря: Какво значи "защо"? Американският отговаря: Какво значи "няма"? Полският: Какво значи "месо"? Българският: А кой пита?
Разни 1,729 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец се бръснел спокойно пред огледалото в банята, но изведнъж позвънял телефонът в спалнята. Тогава борецът резнал с бръснача по бузата и отишъл да се обади по телефона. След като приключил разговора, жена му го попитала: - Защо се поряза така, много си изнервен, да не те стресна телефонът? - Аз да се стресна?! Hе. Просто за да зная до къде съм стигнал - продължил спокойно с бръсненето борецът. В един зоомагазин влиза мъж и иска да купи говорещ папагал на жена си за подарък: -Какво ще ми предложите?-пита той. -Имаме три папагала,които са говорещи.Единият струва 100долара,друтият 250,а ей онзи там -1000долара. -Какво може да прави този от 100 долара? -Ами той казва пет-шест думички. -А този от 250? -Той пък казва пет-шест изречения. -А този от 1000 долара,трябва да знае и чужди езици! -Не господине той нищо не казва,по цял ден мълчи. -1000 долара и нищо не казва ,а? -Нищо не казва,ама другите два му викат "шефе" Началникът на затвора разхожда журналисти на посещение и им хвали програмата за ограмотяване на затворниците. Отваря някаква килия и сочи затворника вътре: - Ето този е нашата гордост! Беше съвсем неграмотен, преди да дойде тук за пръв път. А сега излежава вече втора присъда за фалшифициране на документи! Чък Норис може да направи мъж на Двама мъже и половина! Трима непукисти се надпреварват кой е най-големия непукист. Първият казва: - Аз вчера с моето гадже бях на кино и по средата на филма се изпиках на седалката и си тръгнах и не ми пука. Втория: - Аз вчера се разхождам по улицата и гледам пред мене 20 полицаи. И си пикая и не ми пука. Третия рекъл: - Абе и аз вчера си ходя по улицата и гледам пред мене 20 скинари. Казаха само "Тва е Гошко" и като ме хванаха и бой, бой, счупиха ме от бой, обаче аз като знам че не съм Гошко и не ми пука.