Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не се страхувайте от умни жени… Когато се влюбват, мозъците им се изключват!
Бисери 3,223 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена отива при психиатър и му казва: - Докторе, в последно време всичко ме нервира. Не издържам повече. Помагай. - Хм, значи ви трябва някаква терапия. Каква да ви предложа?Опитвали ли сте да успокоявате нервите си с четене на книги? - Опитвала съм, как да не съм опитвала. Нищо не става. На петата минута вече съм извън кожата си. Страшно много ме нервира бавното действие в книгите. - А опитвали ли сте с музика? - Опитвала съм. Пак не се получава. На петата минута вече съм страшно нервирана. Или ритъма не ми харесва или гласът. Адски дразнещо ми е. - А да сте опитвали да успокоите нервите си със секс? - Ей, докторе за това не се бях сетила. Приложи ми тази терапия. Съблекли се и лекарят започнал "терапията". След пет минути обаче пациентката му казала: - Докторе, нещо много започна да ме нервираш. Хайде решавай по-бързо... или вътре, или вънка. Какво е това вътре-вънка, вътре-вънка. Жена към мъжа си: - Тоя малкия на снимката виждаш ли го? Ей тука,отзад вдясно? - Да?!?!? - Значи довечера в шест отиваш да го прибереш от детската градина... В гората настанал голям глад.Тогава лъвът - царят на животните, наредил всяко от тях да носи по 2 кг. месо всеки ден, иначе щяло да яде бой. Първия ден Лисицат носи месо. На втория ден Вълкът носи месо. На третия ден Заека носи зелка. Лъвът почнал да го бие. Отначало Заекът ревал, ревал ама на 50-тия удар почнал да се смее. Тогава Лъвът го попитал: - Зайо, що ревеш бе? - Що ме боли! - отвърнал Заекът. - А що се смееш? - попитал отново Лъвът. - Щото Таралежа носи круша! - Казал със смях Заека. Мутра пука гума на чисто новото си BMW. Слиза да я сменя. В същото време минава циганин на колело: - Шшш, бате! К`во прайш, ве? - Смъквам гумата. Циганинът слязъл от колелото, отишъл пред колата и баааам - предното стъкло с лакът. - Аз пък ще смъкна касетофона! На изпит. Преподавателят: - Май не сам ви виждал на мойте лекции? Студентът: - Аа, бях най-редовно, само че седях зад колоната. Преподавателят, озадачен: - Странно, осем души зад една колона!