Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една жена влиза в аптека и пита заеквайки: - И-и-звине-е-ете-е-е, Про-о-о-дава-а-ате ли ви-и-ибратори-и-и-? И продавачката казала: - ДА - Ка-а-ажете ми-и-и то-о-ога-аваа-а как се-е-е и-и-зключва-а-а-ат!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- С какво си играе котката на психиатър? - С кълбо нерви.
Професионални
03.10.2017
3,276 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена сънува кошмар, вика изплашено и буди мъжа си. - Сънувах, че ме гонят канибали, а пред мен голяма пропаст. Нямаше какво друго да правя освен да скоча и да полетя надолу. За щастие успях да се хвана за едно дръвче, стърчащо от скалите...и после се събудих. - Виждаш ли, спасила си се. Така, че сега можеш да пуснеш дръвчето.
По-добре да умреш в името на нещо, от колкото да няма в името на какво да живееш.
Олимпиада Интересна особеност: Черните традиционно са първенци в бягането, а белите - в стрелбата.
Двама съседи: - Абе, иди на сексопатолог или си купувай някакви хапчета за потентност или билки! - Ти пък какво се месиш в личния ми живот, защо вземаш отношение към неща, които въобще не те засягат. Откъде накъде? - Как да не ме засягат, много даже, жена ти всяка вечер ползва вибратор, какви са тия негови батерии и мощност, от електрическите смущения не можем да гледаме спокойно телевизия..
Четирима приятели се уговарят да ходят на лов: - Тръгваме в пет сутринта. Взимаме пушки, кучета и каса бира. - Да вземем две, а? - Последния път, като взехме две застреляхме кучетата. - Да не взимаме кучета тогава. - Добре, значи тръгваме в пет. Кучета не взимаме. Взимаме пуки и две каси бира. - Защо да не вземем три? - Не помниш ли, като вземхме три, че сам си простреля крака? - Ами да не взимаме пушките? - Става. Тръгване в пет, кучета и пушки не взимаме, но взимаме три каси бира. - Абе да вземем четири? - Като взехме четири, Митко, слизайки от колата, се спъна и си счупи ръката! - Ама нали може да не излизаме от колата?! - Става! Значи последно - тръгваме на лов в пет сутринта, кучета и пушки не взимаме, взимаме четири каси бира и от колата не излизаме.