Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- С какво си играе котката на психиатър? - С кълбо нерви.
Професионални 3,276 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена сънува кошмар, вика изплашено и буди мъжа си. - Сънувах, че ме гонят канибали, а пред мен голяма пропаст. Нямаше какво друго да правя освен да скоча и да полетя надолу. За щастие успях да се хвана за едно дръвче, стърчащо от скалите...и после се събудих. - Виждаш ли, спасила си се. Така, че сега можеш да пуснеш дръвчето. По-добре да умреш в името на нещо, от колкото да няма в името на какво да живееш. Олимпиада Интересна особеност: Черните традиционно са първенци в бягането, а белите - в стрелбата. Двама съседи: - Абе, иди на сексопатолог или си купувай някакви хапчета за потентност или билки! - Ти пък какво се месиш в личния ми живот, защо вземаш отношение към неща, които въобще не те засягат. Откъде накъде? - Как да не ме засягат, много даже, жена ти всяка вечер ползва вибратор, какви са тия негови батерии и мощност, от електрическите смущения не можем да гледаме спокойно телевизия.. Четирима приятели се уговарят да ходят на лов: - Тръгваме в пет сутринта. Взимаме пушки, кучета и каса бира. - Да вземем две, а? - Последния път, като взехме две застреляхме кучетата. - Да не взимаме кучета тогава. - Добре, значи тръгваме в пет. Кучета не взимаме. Взимаме пуки и две каси бира. - Защо да не вземем три? - Не помниш ли, като вземхме три, че сам си простреля крака? - Ами да не взимаме пушките? - Става. Тръгване в пет, кучета и пушки не взимаме, но взимаме три каси бира. - Абе да вземем четири? - Като взехме четири, Митко, слизайки от колата, се спъна и си счупи ръката! - Ама нали може да не излизаме от колата?! - Става! Значи последно - тръгваме на лов в пет сутринта, кучета и пушки не взимаме, взимаме четири каси бира и от колата не излизаме.