Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо тъщата ти е така усмихната в ковчега? - Абе нали съм с оптически мерник, до последния момент си мислеше, че я снимам...
Тъщи 4,913 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни на вратата на тъща си и тъста си един човек. Тъщата: - Здравей зетко! Какво те води насам?! - С жената се скарахме, и тя ми каза да вървя по дяволите. Компютърни поверия: ако всички познати са в icq-то - е на дъжд. В лодка са двама след като е потънал кораба. - Е, щурман, значи единственото, което сте запомнил за ориентиране без компас, е това, че мъхът расте от северната част по стволовете на дърветата?? На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва. - Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките?.. Ну заяц, ну погоди!!! Едно момченце си играело с топка на улицата.По едно време започнало да вика: -Бабо! Бабо! Бабата се показала на терасата... - Бабо, дай ми едно левче да си купя нещо! - Какво левче искаш? Желязно или хартиено? - Амиии - увий желязното в хартиеното и ми го пусни!