Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На работното място - преди обяд се боря с глада, след обяд с дрямката - и въпреки всичко - не мисля че ми плащат достатъчно.
Бисери 3,168 прегледа
Следващ →

Още вицове

Приготовления за сватба. В залата нахълтва портиерът и разтревожено казва: - Сватбата се отменя - обезчестиха булката. Всички започват да се обличат и тихично да се изнасят от залата. В този момент портиерът отново нахълтва и радостно съобщава: - Дами и господа! Сватба ще има! Честта на невестата е възстановена. Негодникът се извини! Един пияница звъни на приятел след тежка вечер: - Брато, пусни си чешмата да видиш какво питие са пуснали! Пристигнали японци в Съветския съюз в завод за камиони. Питат работниците: - А защо вашите камиони има три оси и толкова големи гуми? - Това е за по-добра проходимост - отговорили работниците. - Дааа... Какво ли не се прави, само и само да не се ремонтират пътищата! Директорът на болницата разговаря с един от младите си хирурзи: - И едно последно нещо колега. - Да? - По време на операциите си не натискайте толкова със скалпела, защото повреждате масата.За тази седмица сменяме вече шеста......... Жената без малко да се удави в морето, но някакъв мушморок я измъкна в последния момент...днес пак ми се обажда да ми се извинява...