Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Българин разглежа жилището на американец: спалня, трапезария, детска, кухня, гол... - И у нас имаме всичко това, само през преградите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъщи
Мъж пребива тъща си до смърт и на съдебния процес призовават свидетел на убийството: - Вие - пита съдията - като видяхте че този мъж пребива до смърт клетата жена, защо не се намесихте? - Ами реших че и сам се справя човека.
Тъщи
03.10.2017
4,084 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сестрата съветва пациента: - Ако желаете да благодарите на лекаря, направете го преди операцията, защото след операцията може да бъде твърде късно.
Момиче кани младеж на гости у тях, - Мисля, че още не се познаваме достатъчно.. "Какъв джентълмен" - помисли си момичето. " Уф, защо не си смених чорапите?" - помисли си младежа.
- Знаеш ли какво се нарича наглост? - Да хвърлиш баба си от 8-мия етаж и да я питаш къде отива.
- Знаете ли, на какво ги учат сега във ВУЗ-овете? - ? - Качествено да дават рушвети.
Животът е филм... сюжетът е кофти, ама само каква графика! Сам определяш, дали ще е комедия, пълна трагедия, филм на ужасите, романтичен филм или порно.. Ясни са само началото и края, другото сами го измисляме и затова не се получава много добре сигурно.. В началото всички край теб се смеят, а ти плачеш, но в края нещата могат да се обърнат и всички да плачат, а ти да се смееш отнякъде... макар, че какво значение има вече тогава, всичко някак го приемаш по-равнодушно, точно като страничен гледач..