"Борба с депресията"
Въпрос 1:
На колко сте години?
отговори:
А)Под 30.
Б)Над 30
Резултати:
А)Стига бе! Каква депресия на тази възраст?
Б) Какво искаш, при тази възраст?
В съда:
- Обвиняеми, разкажете как стана всичко?
- Ставам аз сутринта, отивам в банята и започвам да се мия. Жена ми слага през това време масата за закуска. Викна ме, и аз по халат седнах да си мажа филийка с масло. Не щеш ли, маслото падна на килима. Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата, хлъзна се, и падна върху ножа. И така 17 пъти...