Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Първа брачна нощ. Младоженецът води булката в спалнята. - Скъпа, знаеш ли, че е хубаво, че не ми се отдаде преди сватбата. Трябва да ти призная, че иначе нямаше да се оженим. - Как да не знам?! Колко вече мъже ме зарязаха, докато да разбера какво да правя.
Младоженци 2,754 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мисля, че няма криза! - Защо пък така мислиш? - Ами виж, откриват в Перник университет! - Да, но и почти закриват Софийският университет... Две блондинки отиват да обядват във един ресторант нещо пикантно.След обяда едната казва на другата: -Охх мила имаш ли тик-так? -Ама разбира се бе муцка часът е 12:20 - Вчера се върна от фирменото парти пияна, свалих ти ботушките, казах ти сто комплимента, търпеливо изслушах кой какво е направил, колко тъпа е Нели Стефанова, три пъти изтанцувах с теб твоята любима песен от "Мръсни танци", два пъти те изчуках, по твой каприз отворих шампанско, някак си успях да те сложа да спиш, галих ти косите. Сега аз се връщам от фирмено парти и какво?... Дълги разбори, защо толкова късно и защо яката ми мирише на парфюм, после точилка по главата и "Върви на майната си, пиян добитък", и "С теб не разговарям"... Това ли е равноправието?!... Емо, здравей, пак се обажда Илиян, ако можеш обади ми се и ми кажи дали можеш да ми се обадиш или не можеш. Имам някакви други работи и чакам да ми се обадиш. Моля ти се. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ". Закон за здравето ли?! Да, но на Запад. Там започва: "Забранява се пушенето .." Тук: "Разрешава се пушенето..." ------ Пушачи от всички страни, елате в България! (сигурно гласуват така, за да насърчат туризма) ------ Можеше поне да забранят пушенето на обществени места на цигари без бандерол и Явор Колев да следи за нелицензирани цигари :-) ---- Имате право да мълчите... така по-малко цигарен дим ще вдишвате... ---- Предпоследна точка: Непълнослетни лица ще може да пушат с придружител... И последна точка от закона: При температури под нула градуса, учениците ще може да пушат в училищата, за да не мръзнат по двора...