Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някакъв човек се обажда на радио Ереван: - Добър ден, скъпо мое радио. Аз ви се обаждам, за да се оплача. Ние сме много бедно семейство. Всъщност ние сме толкова бедни, че ползваме едно и също бръснарско ножче четирима души. С това ножче аз и баща ми си бръснем брадите, а майка ми и сестра ми си бръснат краката. Кажете, може ли да е по-лошо? Радиото помълчало малко и отвърнало: - Всъщност, да - може да е и по-лошо. Можеше с това ножче вие и баща ви да си бръснете краката, а майка ви и сестра ви да си бръснат брадите...
Радио Ереван 3,768 прегледа
Следващ →

Още вицове

Докторът: Сестра, как е малкото момче - онова, което глътна 50 стотинки? Сестрата: Още няма ресто! Малко преди нова година. Шефа влиза в един от кабинетите и гледа - на масата пиене, мезета, всички пушат... - Забранил съм да се пие и пуши на работа!!! Един от по-трезвите се обръща и отговаря: - Абе шшшефе, ччче кккой работи? - Струва ми се, че вече сте били при мен. - казва докторът - Припомнете ми фамилията си. - Симеонов. - Простатит? - Не, Николай... Обядва семейство. Малкия син пита баща си: - Тате, искам да стана комунист, като порастна. Какво трябва да направя? - Мълчи и яж. Жената: - Скъпи, защо не му отговори? - Мисля, че съвсем ясно му отговорих. Двама наркомани се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия: - Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си? Другият наркоман се обажда: - Не ставай! Знам го аз тоя номер - ти ще станеш, а тя ще седне!