Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Годината е 2043. Skynet изпраща Терминатор назад във времето, за да набие акъл на българското население!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали Радио Ереван: - Каква е вероятността да срещнеш трабант в Лос Анджелис? Радиото отговорило: - Същата, каквато да срещнеш кадилак в Етиопия.
Радио Ереван
03.10.2017
4,033 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чък Норис се събудил прострелян в главата.
Приятелю, може ли да те прегърна? Но да знаеш, че прегръдката води до целувка, целувката до секс, а секса до обич... тааа... искаш лиq може ли да те прегърна?
Обажда се Жоро на психиатрията: - Ало, лудницата ли е? - Да, кажете. - отговаря някаква жена. - Елате на адрес “Бойко Борисов” №4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро. - Но, защо!? Какво му има г-не? - пита жената. - Ами хванах го в леглото с жена ми, което значи, че не е добре психически! - отговаря той. - Извинявайте, но не ви разбрах. - Ще ме разберете ако видите жена ми... До сега всеки, който я е виждал е хуквал да бяга от уплаха...
Италианец отива на изповед. — Съгреших отче. — Кажи синко. — Измамих един евреин. — Но това не е грях синко! Това е чудо!
Пена влиза разчорлена вкъщи и Нане я пита: - Пено, какво става, защо си разчорлена? - Нанеееее, да знаеш какво ми се случи, влизам в оборо, а там Вуте... - И каквооооо? - Амииии, като ме приклещи в ъгъло... - И каквооооо...? - Пита ме: Пено, ще ми пееш ли или ще те ебаааа - И тиииии...? - Бааа, ще му пея, ти луд ли си бе?