Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пенсионери скандират пред МС: - Господин Костов, благодарим ти за щастливото детство! Господин Костов, благодарим ти за щастливото детство! Минава гражданин: - Какво благодарите, когато сте били деца, той не е бил роден! - Точно затова - отговарят пенсионерите...
Политически 3,019 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако искате да видите как би изглеждал края на света, да бяхте излезли на улицата в 8 часа сутринта на първи януари ;) На един мъж жена му не се прибрала вечерта. Притеснил се човекът, обадил се в полицията, по болниците, ходил да я търси, обикалял навред, няма я. На сутринта жена му се прибира и започва още от вратата: - Ауууу мъжооооооооо, ко знайш само кво ми съ случиииииииии......... - Кво ма - пита я мъжа - Ми отвлякоха ме три момчета, заведоха ме в една хижа и три дена секс, секс........ - Кви три дена ма, тебе та няма от снощи само. - Ми аз такова, идвам само да се обадя........... В двора на лудницата един от лудите се разхожда и влачи след себе си един конец. Среща го доктора и го пита: - Какво правиш? - Разхождам си кучето. - Ама как може така бе! Я му сложи веднага намордник! Един дебел човек го осъдили на смърт чрез електрически стол, а той не влиза в него… Сложили го на диета – качил десет килограма. Почнали да му дават само хляб и вода – качил още десет. Оставили го само на вода – плюс още 10 килограма. Не издържали: — Човеко, как така не отслабваш? — Ами нямам мотивация… Двама полицаи седели на кръстовището и единия се почесъл през шапката, а другия казал: - Не се чеши през шапката, не е възпитано! - А тебе като те сърби задника събуваш ли си гащите?