Бай Ганьо българина, Бай Ганьо турчина и Бай Ганьо китаеца се хванали на бас.Който излезе пръв от пещерата печели 100.000.000$.Турчина влязъл и чул
-Аз съм синьото око умрял от страх.Китаеца същото се случило с него.Българина влязъл казали му
-Аз съм синьото око.Българина казал:
-Искаш ли и другото да ти насиня
Попитали радио Ереван:
- Защо арменците не летят в космоса?
Отговор:
- Ако полетят, грузинците ще умрат от завист, арменците от гордост и целия Кавказ ще остане за азърбайджанците.