Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един жабок отишъл при ясновидка и попитал: - Кажи ми, ще срещна ли скоро някое младо момиче? Ясновидката отговорила: - Да, ще я срещнеш! - Къде - в бар или на парти? - В часа по биология.
Гадории 2,483 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Заведенията за бързо хранене са много вредни. - А на мен докторът ми ги препоръча. - Не може да бъде. - Да, опита, как жена ми готви и ми ги препоръча. Тръгнал Иванчо за дърва. Отсякал едно дърво и го понесъл на рамо. На въщане го спира Горския и го пита: - Иванчо от къде отсече туй дърво? - От към по-дебелото г-н Горски. Горския малко се жегнал и пак: - Иванчо от къде отсече туй дърво? - От към по-дебелото г-н Горски. - А бе ти на луд ли ще ме правиш? ! Поне кажи що си го отсякъл? Голема дупка ли остана като го отсече? - Не знам дали остана голяма, но за голяма го сека (взел да се жалва Иванчо). На жената дупката толкооова голяма, че пишката ми хлопа като " 5 стотинки в шахта" :( В ресторанта. - Сервитьор, бих желал да си поръчам нещо безалкохолно… - Кока кола, сок, минерална вода? - Абе, все едно ми е! В тая област съм абсолютен дилетант… Влиза Генко вкъщи и от вратата вика на тъща си: - Сипи ми, мамо, една малка ракия. - Ти в ред ли си? - Ще ти дам пет лева! Тъщата се навила и сипала ракия. - Мамо, я ми сипи още една ракийка... - Минаваш всяка граница! - Ето ти десет лева... Тъщата взела парите и сипала още ракия. - Мамо, я да изпием по една ракийка заедно. Ще ти дам още десет лева! Тъщата се съгласила и пила една ракия. - А ще може ли един шамар да ти отвъртя! - Ами ти не си в ред?!?! - Сто лева ще ти дам! Тъщата се съгласява и Генко и ударил един як шамар...с цялата си душа. В този момент звъни телефона, а там жена му: - Скъпи, даде ли на мама пенсията? - Точно й я давам, скъпа... Мъж отива в зоомагазин, да си купи домашно животно. - Искам домашно животн, но да е по-необичайно. Омръзнаха ми разни кучета, котки, риби и хамстери... - Точно за вас имаме специална стока - казва продавачът - говореща стоножка. Платил човекът маса пари за стоножката и се прибира вкъщи, доволен и предоволен. Сложил кутията със стоножката на определено място, цял ден я разглеждал, давал и да яде, правил и всякакви удобства, абе занимавал се човекът. Привечер решил да я изкара малко на разходка: - Слушай, стоножката, да ходим малко да се поразходим, а? Стоножката мълчи. Мъжът отново: - Чуваш ли, ма? Дай, да излезем малко на чист въздух! Отново тишина. Мъжът почнал да се съмнява, че са го измамили: - ЕЙЙЙЙ - крещи той - ГАД МРЪСНА! ТИ ЩЕ ОТГОВАРЯШ ЛИ ИЛИ НЯМА!? АЗ КАЗАХ, ДА ХОДИМ НА РАЗХОДКА... - Млъкни бе, твойта мамка - злобно се обажда стоножката - чух те още първия път, много добре те чух даже. Обувките си обувам, бе...