Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Doom II маниаци напрегнато гледат "Пришълеца IV". Главната героиня бяга по коридора и чудовището е по петите й, започва да я настига... - Savе-ай са ма! Savе-ай са! - истерично закрещяват те.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Мадам, колко мъже сте имала? - Свои ли?
Бисери
03.10.2017
3,069 прегледа
Следващ →
Още вицове
Урок в училище. Учителят пита: - Пешко, колко е 2х2? Пешко мълчи. - Защо не знаеш? - Ами, мама я нямаше вкъщи вчера и нямаше кой да ми помогне. - Сядай си двойка. Тони, я ти кажи, колко е 2х2? Тони също мълчи. - Ти защо не си учила? - Защото татко се прибра късно и не остана време да ми помогне. - Сядай си двойка. Иване, я ти отговори на въпроса! Иванчо също мълчи. - А ти защо не знаеш? - Защото вчера брат ми излезе от затвора и щом се прибра, се напи, наби всички съседи и беше голям екшън. - Така значи, май ме плашиш с брат си? Я си сядай веднага три.
Празнуването на Нова година - това е вечеря, завършваща със закуска...
Бай Славчо отива на доктор: - Докторе, с жената имам проблем - нали разбирате - не мога да го дигна. - Не се притеснявайте. В наши дни това се лекува много лесно. Ето вземете това лекарство и то ще разреши всичките ви проблеми. След две седмици доктора среща бай Славчо на улицата и го пита: - Е, как е? Вече имате стабилна ерекция, надявам се? - О, да! Много ви благодаря, докторе! - И жената е доволна? - Ааааааа... Още не съм се прибирал вкъщи.
Преди беше популярна песента "Как ще ги стигнем американците", а сега стигнахме до "Как ще ги стигнем румънците.." :-(
Дебел, плешив мъж отива в агенция за запознанства и казва: - Нямате ли в компютъра някоя особа, която да не я притеснява моя вид, да не се интересува от моята професия и доход и да има големи цици... Служителката щрака по клавиатурата: - Хм...всъщност има един резултат....но за съжеление сте вие самия.