Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мадам, колко мъже сте имала? - Свои ли?
Бисери 3,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Урок в училище. Учителят пита: - Пешко, колко е 2х2? Пешко мълчи. - Защо не знаеш? - Ами, мама я нямаше вкъщи вчера и нямаше кой да ми помогне. - Сядай си двойка. Тони, я ти кажи, колко е 2х2? Тони също мълчи. - Ти защо не си учила? - Защото татко се прибра късно и не остана време да ми помогне. - Сядай си двойка. Иване, я ти отговори на въпроса! Иванчо също мълчи. - А ти защо не знаеш? - Защото вчера брат ми излезе от затвора и щом се прибра, се напи, наби всички съседи и беше голям екшън. - Така значи, май ме плашиш с брат си? Я си сядай веднага три. Празнуването на Нова година - това е вечеря, завършваща със закуска... Бай Славчо отива на доктор: - Докторе, с жената имам проблем - нали разбирате - не мога да го дигна. - Не се притеснявайте. В наши дни това се лекува много лесно. Ето вземете това лекарство и то ще разреши всичките ви проблеми. След две седмици доктора среща бай Славчо на улицата и го пита: - Е, как е? Вече имате стабилна ерекция, надявам се? - О, да! Много ви благодаря, докторе! - И жената е доволна? - Ааааааа... Още не съм се прибирал вкъщи. Преди беше популярна песента "Как ще ги стигнем американците", а сега стигнахме до "Как ще ги стигнем румънците.." :-( Дебел, плешив мъж отива в агенция за запознанства и казва: - Нямате ли в компютъра някоя особа, която да не я притеснява моя вид, да не се интересува от моята професия и доход и да има големи цици... Служителката щрака по клавиатурата: - Хм...всъщност има един резултат....но за съжеление сте вие самия.