Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Къща на морето с тоалетна в двора. Хазяите, около 50 г., ходели всеки ден на работа. Квартирантките били млади момичета. Един ден хазяинът се прибрал по-рано от работа и вижда, че има някой в тоалетната. Помислил, че е някоя от квартирантките и казал с мазен глас: - Ама кой пиши-миши тука? - Аз съм скъпи !- обадила се жена му отвътре. - У-у-у, ама ’ко пикаиш като крава, ма!
Гадории 4,133 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прави, каквото можеш, доколкото си способен, където и да си. Симеон Сакс-Кобургготски отива при гадателка: - Кажете ми, как ме виждате в бъдещето? - Виждам ви ясно зад трибуна като казвате нещо, но не мога да разбера какво говорите... - А по-нататък? - Виждам бунт... Всъщност, правителството Ви може би няма да има успех и ще Ви свалят. Симеон се стресирал, пребледнял: - Не, не може да е истина! Вие... сигурна ли сте? - Вервайте ми! - Добре... успокоил се Симеон. Семейство на плаж. Родителите се пекат на слънце, а тъпото им синче си рови пясък. По едно време дебилчето пита баща си: - Тате, тате, къде е морето? - Ей онова там - и посочил. - Къде? - Абе, ей онова, синичкото, с лодките в него. - Къде? - пак пита дебилчето. Бащата вкарал сина си до колене във водата. - Ето, това е морето ! - Къде??? - недоумяващо попитало дебилчето. Бащата вече наистина се ядосал, хванал за врата сина си и потопил главата му във водата. - ЕТО ТОВА Е ВОДАТА, СИНЪТ МИ!!! След дълго плюене и давене дебилчето успяло да каже: - Но къде?! Преинсталиран е Windows. - A откъде сега ще взема драйвер за модема? - Изтегли от Интернет. Уважаеми студенти! Моля, паркирайте по-нагъсто вашите автомобили, че няма място за велосипедите на преподавателите!