Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка се обръща към минувач: - Можете ли да ми помогнете, че тук нещо не мога да умножа 18 по 37? - Съжалявам, но това е уличен телефон, а не калкулатор!
Блондинки 2,955 прегледа
Следващ →

Още вицове

1986 година. След аварията в Чернобил. Диалог в поликника: - А къде е рентгеновия кабинет? - Сега навсякъде е рентгенов кабинет. Мъж се прибира късно вечерта и вижда през процепа на вратата, че вътре в къщата свети ръчно фенерче. Той веднага звъни в полицията: - Ало, полицията ли е? Има някой в къщата ми, подозирам, че са крадци! - Господине, за съжаление сега всички патрулки са заети, ще пратим екип, веднага след като някой се освободи, след час-два... Мъжът затваря слушалката и звъни отново след три минути: - Ало, пак съм аз. Тъй като нямате свободни патрулки, бях принуден да прострелям крадците сам. Когато някой се освободи, пратете с него две-три линейки да приберат труповете. След няколко минути към къщата му с пуснати сирени долитат пет полицейски коли, двора моментално се запълва с въоръжени полицаи, изплашените крадци излизат от къщата и се предават. Старшината се нахвърля върху собственика на имота: - Нали казахте, че има поне три трупа!... - А пък вие казахте, че всичките ви полицаи са заети... Мдаа..какво прави времето с жените! Ето на вечерта на 31 декември всички бяха просто красавици..а на сутринта на първи януари не ти се ще да ги погледнеш.. Попитали радио Ереван: - Може ли една жена да се предпази от забременяване с аспирин? - Може. Ако го стиска между колената си и внимава да не падне... Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита:"Защо плачеш, малкия?" - "Загубих се..." - отговаря му то. "Искаш ли да те заведа при майка ти?" - пита го човекът. - "Не искам!" - "Защо не искаш? - пита го чичкото. - "Защото ме бие!" - отговаря детенцето. - "Тогава да те заведа при баща ти?" - "И при него не искам. И той ме бие!" - "Е къде тогава да те заведа?" учудил се човекът. - "Заведи ме в Левски - те не бият!" казало момченцето.