Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама души си говорят: -Абе, можеш ли да познаеш какво е това-мъничко червеничко и мирише на нафта? -Ами не мога,какво е? -Ягода! -Как така ягода бе. -Абе ти ли ше ми кажеш с какво да си пия ягодите!!!
Любими Герои 3,204 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо хипоптамите се ебат под вода? - Според вас, как се овлажнява двукилограмов клитор? Три чукчeта дебнат зад една преспа. Едното споделило: - На хоризонта няма жени. - Да направим както вчера. - Не искаааам. Партийно събрание. Някой пита: - Построихме ли комунизма или ще става и по-зле? Съпругата се прибира една вечер вкъщи, насинена, мръсна, раздърпана, развлечена, плаче и нарежда: - Ох, мъжо, изнасилиха ме... - Глътни един аспирин и изяж един лимон! Жената се изумила, но го послушала. За лош късмет още на два пъти й се случило същото, а съпругът само с аспирин и лимон я съветвал да си лекува мъката. Накрая жената не се стърпяла и попитала: - Това за аспирина го разбирам, но защо да ям и лимон? - За да не ти гледам грейналата физиономия, затова! В този сайт съм от около две години и искам да благодаря за всичкия смях...Но ми е време ...да си лягам. Лека нощ!